0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
سری آ
یوونتوس
-
-
بولونیا
inprogress
۲۲:۱۵
لاتزیو
۳
۳
اتلانتا
Finished
۱۶:۳۰
ناپولی
۲
۰
هلاس ورونا
Finished
۱۹:۳۰
Spain
لالیگا
RCD Mallorca
-
-
رئال مادرید
inprogress
۲۲:۳۰
ایبار
۰
۳
بارسلونا
Finished
۱۴:۳۰
ختافه
۲
۰
لگانس
Finished
۲۰:۰۰
اتلتیکو مادرید
۱
۱
والنسیا
Finished
۱۷:۳۰
England
لیگ برتر
کریستال پالاس
۰
۲
منچستر سیتی
Finished
۲۰:۰۰
اورتون
۲
۰
وستهام یونایتد
Finished
۱۵:۰۰
لستر سیتی
۲
۱
برنلي
Finished
۱۷:۳۰
Aston Villa
۲
۱
برايتون
Finished
۱۷:۳۰
بورنموث
۰
۰
Norwich City
Finished
۱۷:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۱
۱
ساوت‌همپتون
Finished
۱۷:۳۰
تاتنهام
۱
۱
واتفورد
Finished
۱۷:۳۰
چلسی
۱
۰
نیوکاسل یونایتد
Finished
۱۷:۳۰
Germany
بوندسلیگا
آگزبورگ
۲
۲
بایرن مونیخ
Finished
۱۷:۰۰
لایپزیگ
۱
۱
ولفسبورگ
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۰
فرایبورگ
Finished
۱۷:۰۰
Fortuna Dusseldorf
۱
۰
ماینز
Finished
۱۷:۰۰
وردربرمن
۱
۱
هرتابرلین
Finished
۱۷:۰۰
دورتموند
۱
۰
مونشن گلادباخ
Finished
۲۰:۰۰
Switzerland
سوپر لیگ
یانگ بویز برن
۴
۱
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۲۰:۳۰
بازل
۳
۱
تون
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
لیگ برتر فوتبال هلند
RKC Waalwijk
۱
۲
آژاکس آمستردام
Finished
۲۰:۰۰
اوترخت
-
-
پی اس وی آیندهوون
inprogress
۲۲:۱۵
الکمار
۲
۴
هیرنوین
Finished
۲۰:۰۰
ونلو
-
-
ویتس آرنهیم
inprogress
۲۲:۱۵
توئنته انسخده
-
-
ویلم تیلبورگ
inprogress
۲۱:۱۵
Greece
سوپر لیگ
المپیاکوس پریوس
۲
۱
OFI Kreta
Finished
۲۰:۰۰
پانایتولیکوس
۲
۲
لارسا آل
Finished
۲۰:۳۰
Scotland
لیگ برتر
سلتیک
۶
۰
روس کانتی
Finished
۱۷:۳۰
هامیلتون آکادمیکال
۱
۱
هیبرنیان
Finished
۱۷:۳۰
کیلمارنوچ
۲
۱
Livingston FC
Finished
۱۷:۳۰
ماترول
۰
۳
آبدرین
Finished
۱۷:۳۰
ST Mirren
۲
۰
جانستون
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
دسته یک آ
خنت
-
-
واسلند بیویرن
inprogress
۲۲:۰۰
استاندارد لیژ
۱
۰
خنک
Finished
۱۹:۳۰
کورتریجک
-
-
زولته وارخم
inprogress
۲۱:۳۰
اوستنده
-
-
آس ایوپن
inprogress
۲۱:۳۰
France
لیگ ۱
المپیک لیون
۰
۰
دیجون
Finished
۱۹:۰۰
متز
-
-
نانت
inprogress
۲۱:۳۰
تولوز
-
-
لیل
inprogress
۲۱:۳۰
انگرز
-
-
Stade Brestois 29
inprogress
۲۱:۳۰
Olympique Nimes
-
-
آمینس
inprogress
۲۱:۳۰
Stade De Reims
-
-
مونت پلیر
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
لیگ برتر
زنیت سن پطرزبورگ
۶
۱
روستوف
Finished
۱۹:۳۰
FC Tambov
۱
۲
اورال اکاترینبورگ
Finished
۱۴:۳۰
اسپارتاک مسکو
۰
۰
روبین کازان
Finished
۱۷:۰۰
Czech Republic
لیگ
اسلاویا پراگ
۳
۱
1 FK Pribram
Finished
۲۰:۳۰
اسلووان لیبرک
۲
۲
جابلونک
Finished
۱۶:۰۰
سیگما اولوموس
۱
۳
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۸:۰۰
فاستاو زلین
۰
۲
لادا بولس لاو
Finished
۱۸:۰۰
United Arab Emirates
لیگ خلیج عرب
العین
۲
۱
هاتا
Finished
۱۸:۰۰
الوصل
۱
۵
شارجه
Finished
۲۰:۳۰
شباب الاهلی دوبی کلاب
۲
۰
FC Baniyas
Finished
۱۸:۰۰
AL Khaleej Khor Fakkan
۱
۳
الجزیره ابو دهابی
Finished
۱۸:۰۰
الوحده
۱
۳
النصر دوبی
Finished
۱۸:۰۰
Slovakia
سوپر لیگ
اسلووان براتیسلاوا
۲
۱
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Finished
۱۸:۳۰
زیلینا
۱
۱
زمپلین میکالوس
Finished
۱۸:۳۰
نیترا
۱
۲
روزومبروک
Finished
۱۸:۳۰
SKF Sered
۲
۱
اسپارتاک ترناوا
Finished
۱۸:۳۰
Qatar
لیگ ستارگان
الاهلی دوحه
۲
۲
AL Shahaniya
Finished
۲۰:۰۵
الریان
۵
۰
قطر
Finished
۱۷:۵۵
السایلیا
۳
۱
AL Wakrah
Finished
۱۷:۵۵
Belarus
لیگ برتر
باته بریسو
۱
۱
گومل
Finished
۱۶:۳۰
اسلاویا موزیر
۰
۱
نیمن گرودنو
Finished
۱۴:۳۰
دینامو مینسک
۰
۲
ویتبسک
Finished
۱۸:۳۰
Japan
جی لیگ
یوکوهاما مارینوس
۳
۱
شونان بلمار
Finished
۰۸:۳۰
ویسل کوب
۱
۳
توکیو
Finished
۰۷:۳۰
ناگویا گرامپوس
۰
۲
وگالتا سندای
Finished
۰۸:۳۰
گامبا اوساکا
۲
۲
کاواساکی فرونتال
Finished
۰۸:۳۰
شیمیزو اس-پالس
۱
۲
سانفریس هیروشیما
Finished
۰۸:۳۰
جوبیلو ایواتا
۲
۲
ساگان توسو
Finished
۰۹:۳۰
Argentina
سوپر لیگ
بوکس جوانان
۰
۱
ریسینگ کلاب
Finished
۰۳:۴۰
بنفیلد
۱
۲
اتلتیکو توکومان
Finished
۱۹:۴۵
اندپندینت
-
-
ارژانتینوس جونیورز
inprogress
۲۲:۰۰
ارسنال د ساراندی
۳
۳
ریور پلاته
Finished
۰۱:۳۰
Cyprus
دسته 1
اپوئل نیکوزیا
۲
۰
دوکسا کاتوکوپیاس
Finished
۱۹:۰۰
اتینکوس اکناس
۱
۰
اپولون لیماسول
Finished
۲۰:۳۰
Azerbaijan
لیگ برتر
گابالا
۱
۱
قره باغ
Finished
۱۶:۳۰
کشلا فک
۱
۱
Sabah
Finished
۱۸:۴۵
Turkey
سوپر لیگ
ترابزنسپور
۴
۱
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۸:۰۰
آنتالیاسپور
۰
۶
گنکلیربیرلیگی آنکارا
Finished
۱۵:۳۰
ایستانبول باساکسهیر
۲
۱
گزتپه اسپور
Finished
۱۸:۰۰
MKE Ankaragucu
۰
۰
بشیکتاش
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
تاکادا پرتغال
Leca FC
-
-
اسپورتینگ براگا
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
کویمبروس
-
-
پورتو
inprogress
۲۱:۱۵
Egypt
لیگ برتر
الزمالک
-
-
الموکاولون العرب
inprogress
۲۱:۳۰
الاهلی قاهره
-
-
الزمالک
Cancelled
۲۱:۳۰
Colombia
پرایمرا ای،کلاسورا
انویگادو
۰
۰
ایکوداد
Finished
۰۲:۳۰
بویاکا پاتریوتاس
-
-
دپورتیوو پاستو
inprogress
۲۲:۳۰
اتلتیکو بوکارامانگا
۴
۰
خاگوارس کوردوبا
Finished
۰۴:۳۰
Australia
لیگ
سنترال کواست مارینرس
۱
۱
نیوکاسل یونایتد جتس
Finished
۱۲:۰۰
Western United FC
۱
۱
پرث گلوری
Finished
۰۹:۳۰
Bulgaria
اولین لیگ حرفه ای
لوسکی سوفیا
۲
۱
FC Arda Kardzhali
Finished
۲۰:۳۰
بوتو پلودویو
۰
۱
لودوگورتس رازگراد
Finished
۱۸:۰۰
Bolivia
لیگ حرفه ای بولیوی، کلاسورا
استرونگست
-
-
کلوب ارورا
inprogress
۲۲:۳۰
Paraguay
دسته برتر، کلاسورا
ناسیونال اسونسیون
۰
۰
جنرال دیاز
Finished
۰۲:۳۰
USA
لیگ برتر ایالت متحده آمریکا حذفی
اتلانتا یونایتد
۱
۰
نیو انگلند ریولوشن
Finished
۲۰:۳۰
سیتل ساندرز
-
-
دالاس
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Slovenia
لیگ پروا
الیمپیا لیوبلیانا
۶
۰
رودر ولنجه
Finished
۱۸:۱۵
NS Mura
۲
۲
ترایگلاف کران
Finished
۱۶:۰۰
سلیه
۲
۱
دمزال
Finished
۲۰:۱۵
Romania
لالیگا۱
کلوج
۲
۰
یونیورسیتاتی کرایووا
Finished
۲۱:۰۰
Austria
بوندسلیگا
استورم گراز
۱
۱
رد بول سالزبورگ
Finished
۱۸:۳۰
لاسک لینز
۷
۲
ماترزبورگ
Finished
۱۸:۳۰
رایندورف آلتاخ
۱
۴
ادمیرا واکر مودلینگ
Finished
۱۸:۳۰
Chile
دسته دوم
بارنچیا
۱
۰
Club De Deportes Temuco Sadp
Finished
۰۰:۳۰
نوبلینس
۲
۰
دپورتس پورتو مونت
Finished
۰۳:۰۰
دپورتس لا سرنا
-
-
یونیون سن فیلیپه
inprogress
۲۱:۳۰
رنجرز
-
-
سانتیاگو واندرز
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
دپورتس ماگالانس
-
-
کوبرلوا کالاما
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
ملیپيلا
-
-
دپورتس کوپیاپو
Cancelled
۲۳:۳۰
Germany
بوندسلیگا دوم
پائولی
۰
۱
دارمشتات
Finished
۱۴:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۰
۰
هیدنهیم
Finished
۱۴:۳۰
یان رگنسبورگ
۱
۰
ساندهاسن
Finished
۱۴:۳۰
Japan
جی لیگ ۲
اومیا آردیجا
۲
۳
توکوشیما وورتیس
Finished
۱۰:۳۰
توکیو وردی
۲
۱
ونتفورت کوفو
Finished
۰۹:۳۰
کیوتو سانگا
۳
۰
یوکوهاما
Finished
۰۸:۳۰
اویسپا فوکوکا
۲
۱
نیگاتا البیرکس
Finished
۰۸:۳۰
China
سوپر لیگ چین
بیجینگ گوان
۰
۲
شانگهای اس‌آی‌پی‌جی
Finished
۱۵:۰۵
گوانگژو
۱
۳
شاندونگ لوننگ
Finished
۱۳:۰۰
Spain
لالیگا 2
لوگو
۳
۲
هواسکا
Finished
۱۹:۳۰
Extremadura UD
-
-
رایو والیکانو
inprogress
۲۱:۳۰
CF Elche
۰
۱
اسپورتینگ خیخون
Finished
۱۹:۳۰
آلکورون
۲
۲
آلمریا
Finished
۱۷:۳۰
SD Ponferradina
۱
۱
نومانسیا
Finished
۱۷:۳۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک حذفی
ساون سامسونگ بلو وینگز
۲
۱
گیونگنام
Finished
۰۸:۳۰
سانگجو سانگمو فونیکس
۲
۱
ججو یونایتد
Finished
۱۲:۳۰
Seongnam FC
۰
۱
اینچئون یونایتد
Finished
۱۰:۳۰
Croatia
لیگ ۱
سلون بلوپو
۱
۲
اچ ان کی ریجیکا
Finished
۱۹:۰۰
NK Varazdin
۱
۰
ایسترا
Finished
۱۶:۳۰
Italy
سری بی
Benevento Calcio
۱
۰
پروجا
Finished
۱۹:۳۰
پسکارا
۱
۲
اسپزیا کلسیو
Finished
۱۶:۳۰
SS Juve Stabia
۴
۲
Pordenone Calcio
Finished
۱۶:۳۰
ونزیا
۱
۰
سالرنیتانا
Finished
۱۶:۳۰
ویرتوس انتلا
۱
۱
Trapani Calcio
Finished
۱۶:۳۰
England
چمپیونشیپ
بارنزلی
۱
۱
Swansea City
Finished
۱۷:۳۰
لیدز یونایتد
۱
۰
بیرمنگام
Finished
۱۷:۳۰
ریدینگ
۱
۰
پرستون نورث
Finished
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers
۲
۲
Huddersfield Town
Finished
۱۵:۰۰
Stoke City
۲
۰
فولام
Finished
۱۷:۳۰
میدلبراوگ
۰
۱
West Bromwich Albion
Finished
۱۷:۳۰
Charlton Athletic
۳
۰
دربی کانتی
Finished
۱۷:۳۰
برنتفورد
۳
۲
میلوال
Finished
۱۷:۳۰
هال سیتی
۲
۳
کویین پارک رنجرز
Finished
۱۷:۳۰
Luton Town
۳
۰
بریستول سیتی
Finished
۱۷:۳۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک۲
Jeonnam Dragons
۰
۱
بوچیون
Finished
۰۹:۳۰
اسان موگونگوا
۰
۱
دائجون سیتیزن
Finished
۱۱:۳۰
گوانگجو
۴
۰
آنیانگ
Finished
۰۷:۳۰
Peru
دسته برتر، کلاسورا
آلیانزا لیما
۲
۲
Carlos Mannucci
Finished
۰۴:۳۰
بیناسیونال
۷
۰
Alianza Universidad De Huanuco
Finished
۰۰:۰۰
Czech Republic
لیگ ملی فوتبال
پاردوبیس
۱
۰
فوتبال ترینک
Finished
۱۱:۴۵
FK Slavoj Vysehrad
۱
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۱:۴۵
سوکولوو
۱
۲
SK Lisen
Finished
۱۱:۴۵
1.sk Prostejov
۲
۱
ویکتوریا زیزکوو
Finished
۱۶:۰۰
Estonia
لیگ برتر
لوادیا تالین
۲
۱
کورساره
Finished
۱۳:۳۰
پاید لینامیسکوند
۲
۱
جی کا سیلامی کالیو
Finished
۱۳:۳۰
جی کا ترنس ناروا
۵
۲
Maardu Linnameeskond
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
دسته برتر
اسلیگو روورس
-
-
دری سیتی
inprogress
۲۲:۱۵
Norway
لیگ برتر فوتبال نروژ
والرنگا
-
-
استاباک
inprogress
۲۲:۰۰
کیریستیانساند
۲
۲
روزنبرگ
Finished
۱۹:۳۰
Kuwait
لیگ برتر
الکویت
۶
۲
التادامون
Finished
۱۸:۱۵
AL Sahel
۱
۱
قادسیه
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی برزیل سری آ
Fortaleza EC CE
-
-
گرمیو
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Mexico
دسته برتر، اپرتورا
کلوب پوئبلا
۰
۱
اطلس د گوادالاجارا
Finished
۰۳:۳۰
تیبورونس روجوس دی ویراکروز
۱
۳
تیگرس
Finished
۰۵:۳۰
سانتوس لاگونا
۴
۱
کلوب تیجونا
Finished
۰۵:۳۶
France
لیگ ۲
لی هاوره
۲
۲
لوریان
Finished
۱۶:۳۰
Austria
لیگ اول
لیفرینگ
۰
۱
رید
Finished
۱۶:۰۰
FC Dornbirn 1913
۲
۲
FC Juniors OO
Finished
۱۷:۳۰
Ecuador
Serie A
CD Olmedo
۰
۰
یونیورسیداد کاتولیکا دل اکوادور
Finished
۰۳:۴۵
ایندپندینته دل وال
-
-
اس دی آیوکاس
inprogress
۲۱:۳۰
گوایاکیل سیتی
-
-
ناسیونال
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
USA
USL, Championship
Rio Grande Valley FC
۲
۱
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۰۰
Phoenix Rising FC
۳
۱
OKC Energy FC
Finished
۰۶:۰۰
Charleston Battery
-
-
Bethlehem Steel FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Real Monarchs Slc
-
-
Sacramento Republic FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
-
-
Reno 1868 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
EC Vitoria BA
۰
۱
لندرینا
Finished
۰۴:۰۰
کریسیوما
۰
۱
سی آر بی آل
Finished
۰۱:۴۵
پانته پرتا
-
-
CA Bragantino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
اوئسته
-
-
امریکا مینیرو
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
ویلا نووا گو
-
-
کوریتیبا
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Israel
لیگ برتر
هاپوئل بیر شوا
۲
۱
هاپوئل لرونی کیریات شمونا
Finished
۱۹:۳۰
Sektzia Ness Ziona FC
۰
۴
بیتار جیروسالم
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Tel Aviv FC
۲
۱
Hapoel Kfar Saba FC
Finished
۱۸:۳۰
Hapoel Hadera
۱
۰
مکابی نتاتیا
Finished
۱۹:۳۰
Russia
لیگ ملی فوتبال
FC Ska-Khabarovsk
۱
۱
تام تامسک
Finished
۰۹:۳۰
لوچ -انرجیا ولادیوستوک
۰
۱
ینیسی کراسنویارسک
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
اوانگارد کورسک
۲
۱
Tekstilshchik Ivanovo
Finished
۱۵:۳۰
المپیاتس نیژنی نووگوراد
۱
۰
خیمکی
Finished
۱۵:۳۰
FC Mordovia Saransk
۰
۳
FC Krasnodar-2
Finished
۱۵:۳۰
FC Armavir
۰
۰
روتار ولگاگراد
Finished
۱۷:۳۰
فیکل ورونژ
۰
۴
شینیک یاروسلاوی
Finished
۱۷:۳۰
Chayka Peschanokopskoye
۲
۱
اسپارتاک مسکو 2
Finished
۱۷:۳۰
بالتیکا کالینینگراد
۱
۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Moscow
۰
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
لیگ آ
Vilniaus Riteriai
۰
۰
زالگیریس کاناس
Finished
۱۳:۳۰
FK Panevezys
۱
۱
آتلانتاس کلایپدا
Finished
۱۷:۳۰
زالگیریس
-
-
استامبراس
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Saudi Arabia
لیگ اختصاصی سعودی
الراید
۰
۲
النصر ریاض
Finished
۱۸:۴۰
AL Wehda FC
۱
۰
الاتحاد جده
Finished
۲۰:۳۰
الشباب ( عربستان سعودی )
۲
۱
الاتفاق
Finished
۱۸:۳۵
Switzerland
لیگ چلنج
شافهاوزن
۱
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۰:۳۰
FC Stade LS Ouchy
۰
۳
ویل1990
Finished
۱۸:۳۰
چیاسو
۰
۱
SC Kriens
Finished
۱۸:۳۰
وینترتور
۱
۰
وادوز
Finished
۱۹:۳۰
Ukraine
قهرمانی زیر ۲۱سال
دینامو دی کیف
۱
۳
الکساندریا
Finished
۱۳:۳۰
ماریوپول
-
-
Sc Dnipro-1
Finished
۱۷:۳۰
Israel
لیگ جنوبی ب
SC Hapoel Lod
-
-
FC Beitar Yavne
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Primera Nacional, Group A
نیوا چیکاگو
-
-
CA Alvarado
inprogress
۲۲:۰۰
Estudiantes Río Cuarto
-
-
CA Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
Sweden
سوپریتان
گایس گتبورگ
۰
۱
Varbergs Bois
Finished
۱۵:۰۰
Vasteraas SK
۲
۲
مجالبی آیف
Finished
۱۷:۳۰
ایف برومماپوجکارنا
۲
۱
دالکورد
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
U23 Championship, 1st Phase
Benfica
۲
۱
Sporting Cp
Finished
۱۳:۳۰
Philippines
لیگ فوتبال فیلیپین
کایا
۰
۳
سرس_نگروس
Finished
۱۱:۳۰
گلوبال سبو
-
-
استالیون لاگونا
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
Green Archers United
۱
۰
Air Force FC
Finished
۱۴:۳۰
Poland
لیگ ۱
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
۲
۱
PGE Gks Belchatow
Finished
۲۰:۳۰
المپیا گرودزیادز
۲
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۸:۳۰
Warta Poznan
۲
۳
زاگلبی سوسنوویس
Finished
۱۹:۱۵
پودبیسکیدزی بیلسکو بیالا
۰
۲
GKS Jastrzebie
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
ان بی آی
فرنچوروزی
۱
۰
اوجپست
Finished
۲۱:۰۰
مزوکووسد زسوری
۰
۰
ویدیوتون
Finished
۱۸:۳۰
پوکاس آکادمیا
۴
۲
پاکسی
Finished
۱۸:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
۰
۲
Kisvarda FC
Finished
۱۸:۳۰
Zalaegerszeg TE
۰
۱
بوداپست هانود
Finished
۱۸:۳۰
دبرسنی وی اس سی
۲
۱
دیوسگیوری وتک
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
دسته برتر، کلاسورا
اتلتیکو فنیکس مونته ویدئو
-
-
پلازا کولونیا
inprogress
۲۲:۳۰
پروگرسو
-
-
دانوبیو
inprogress
۲۲:۳۰
International
مسابقات قهرمانی کشورهای آفریقا ، انتخابی
مراکش
-
-
الجزایر
inprogress
۲۲:۳۰
زامبیا
-
-
Eswatini
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
England
لیگ۱
ویمبلدون
۱
۰
پورتسمورث
Finished
۱۷:۳۰
Bolton Wanderers
۱
۳
روچدال
Finished
۱۷:۳۰
دونکاستر روورس
۲
۰
بریستول راورز
Finished
۱۷:۳۰
فلیت وود تاون
۴
۱
Burton Albion
Finished
۱۷:۳۰
گیلینگام
۱
۲
پیتربورو یونایتد
Finished
۱۷:۳۰
میلتون کینس دونس
۰
۰
Coventry City
Finished
۱۷:۳۰
رودرهام یونایتد
۱
۲
آکسفورد یونایتد
Finished
۱۷:۳۰
Wycombe Wanderers
۱
۰
Sunderland AFC
Finished
۱۷:۳۰
England
لیگ ۲
Bradford City
۲
۱
کراولی توون
Finished
۱۷:۳۰
کامبریج یونایتد
۴
۰
اکستر چیفس
Finished
۱۷:۳۰
کولچستر یونایتد
۰
۱
مورکامب
Finished
۱۷:۳۰
کرو الکساندر
۳
۱
سوئیندون تاون
Finished
۱۷:۳۰
فورست گرین روورز
۲
۲
مانسفیلد تاون
Finished
۱۷:۳۰
گریمسبی تون
۰
۴
Leyton Orient FC
Finished
۱۷:۳۰
نیوپورت کانتری
۲
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۷:۳۰
Northampton Town
۲
۰
Salford City FC
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۰
۱
Macclesfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Plymouth Argyle
۲
۰
کارلایل یونایتد
Finished
۱۷:۳۰
پورت وال
۱
۱
استیونج
Finished
۱۷:۳۰
Walsall FC
۱
۲
چلتنهام تاون
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
ایرتیش پاولودار
۲
۱
کایسار کیزیلوردا
Finished
۱۳:۳۰
آتیراو
۰
۳
ژتیسو تالدیکورگان
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
لیگ
هاتایسپور
۲
۱
آدانا دمیرسپور
Finished
۱۴:۳۰
Bursaspor
۲
۱
عمرانیه اسپور
Finished
۱۷:۰۰
منمن بلدیه اسپور
۰
۰
باشکشهیر بلدیه اسپور
Finished
۱۹:۳۰
China
لیگ چین
مونگول ژونگیو
۳
۱
شانگهای شنژین
Finished
۱۱:۰۰
کویینگدا هونگیژییاو
۱
۰
بیجینگ کونگو
Finished
۱۱:۰۰
ژیجانگ گریین تون
۱
۲
Nantong Zhiyun FC
Finished
۱۵:۰۰
لیائونینگ شینیانگ هوین
۱
۳
مایژو میژیان تچاند
Finished
۱۵:۰۰
Sichuan Longfor FC
۴
۲
تیانشان لئوپارد
Finished
۱۵:۰۰
شیجیاژوانگ اور برایت
۲
۱
Guizhou Hengfeng FC
Finished
۱۵:۰۰
مایژو هاکا
۱
۲
هیلونگجیانگ لاوا اسپرینگ
Finished
۱۵:۰۰
Ukraine
لیگ برتر
کارپاتی لویو
۰
۰
FC Lviv
Finished
۱۴:۳۰
زوریا لوگانسک
۲
۱
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۷:۳۰
Wales
لیگ برتر
Airbus UK Broughton FC
۲
۰
نیوتاون
Finished
۱۷:۰۰
بالا تاون
۱
۱
باری تون
Finished
۱۷:۰۰
دانشگاه متروپولیتان کاردیف
۰
۱
گپ کوناه کواای
Finished
۱۷:۰۰
Penybont
۲
۳
نیو ساینتس
Finished
۱۷:۰۰
Malta
لیگ برتر،راند مهم
Sirens FC
۱
۴
فلوریانا اف سی
Finished
۱۶:۳۰
بیرکیرکارا
۱
۳
ژیرا یونایتد
Finished
۱۸:۴۵
Austria Amateur
لیگ منطقه ای مرکزی
واک
۲
۱
SV Ried II
Finished
۱۶:۳۰
یونیون گورتن
۰
۱
WSC Hertha
Finished
۱۷:۳۰
آلرهایلیگن
۴
۳
Asco Atsv Wolfsberg
Finished
۱۹:۰۰
USV Weindorf ST Anna AM Aigen
۰
۰
دیوتسچالندسبرگر اس سی
Finished
۲۰:۳۰
Uganda
First Division
Airtel Kitara
۱
۰
Kasese New Villa
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
سوپر لیگ
لادوست لوسانی
۱
۰
پارتیزان بالگرده
Finished
۱۶:۳۰
جاوورماتیس
۳
۲
FK Tsc Backa Topola
Finished
۱۹:۳۰
FK Proleter Novi Sad
۲
۱
رادنیک سوردولیسا
Finished
۱۹:۳۰
رادنیکی نیس
۴
۱
ناپرداک
Finished
۱۹:۳۰
وزدوواک
۲
۰
ماکوا ساباک
Finished
۱۹:۳۰
اسپارتاک زدرپسوا کرو
۳
۰
FK Indjija
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
سودتیرول
۳
۰
گوبیو 1910
Finished
۱۶:۳۰
راونا کالسیو
۱
۲
FC Arzignano Valchiampo
Finished
۲۰:۰۰
سانبندتس کلسیو
-
-
Virtus Vecomp Verona
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Norway
دسته 1
کونگسوینگر
۲
۱
هام-کام
Finished
۱۷:۰۰
Austria Amateur
لیگ منطقه ای شرق
Wiener Viktoria
۳
۲
وینر اسپورتکلوب
Finished
۱۷:۳۰
SV Leobendorf
۰
۱
ادمیرا واکر مودلینگ
Finished
۱۹:۳۰
Norway
تاپسرین،بانوان
Fart
۰
۱
والرنگا
Finished
۱۶:۳۰
روا
۱
۴
کلیپ
Finished
۱۶:۳۰
اوالدسنس
۳
۲
ساندویکن
Finished
۱۶:۳۰
استاباک
۱
۰
لین
Finished
۱۶:۳۰
Poland
لیگ برتر
کورونا کیلس
۰
۱
ویسلا پلاک
Finished
۱۶:۳۰
لژیا ورشو
۲
۱
لچ پزنان
Finished
۱۹:۰۰
جاگیلونیا بیاویستوک
-
-
کراکویا کراکو
inprogress
۲۱:۳۰
Scotland
چمپیونشیپ
FC Arbroath
۱
۰
گرینوک مورتون
Finished
۱۷:۳۰
Dundee FC
-
-
Partick Thistle
Finished
۱۷:۳۰
دانفرملین اتلتیک
۳
۲
AYR United
Finished
۱۷:۳۰
اینورنس کالدونیان تیستل
۲
۲
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
کویین اف د سوس
۴
۰
داندی یونایتد
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
لیگ۱
ایردریونیانس
۱
۳
Montrose FC
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۲
۲
ریس روورس
Finished
۱۷:۳۰
ایست فیفه
۱
۰
فورفار اتلتیک
Finished
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۴
۰
Peterhead FC
Finished
۱۷:۳۰
سترانرائر
۰
۰
Dumbarton FC
Finished
۱۷:۳۰
Austria Amateur
لیگ سالزبرگر
USK Anif
-
-
SK Bischofshofen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Austria Salzburg
۱
۱
SV Grödig Amateure
Finished
۱۷:۳۰
Italy
سری سی ، یخش سی
AZ Picerno
۰
۰
ویرتوس فرانساویلا کالسیو
Finished
۱۷:۳۰
AS Viterbese Castrense
۶
۱
رنده
Finished
۲۰:۰۰
Denmark
دسته 1
وایله
۳
۰
Kolding IF
Finished
۱۷:۴۵
Austria Amateur
لیگ ترول
FC Kitzbühel
-
-
FC Kufstein
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Belgium
دسته یک Bمرحله اول
کا اس وی روسِلاره
۳
۰
یونیون سنت -گیلویز
Finished
۱۸:۳۰
کفسو بیرسچوت ویلریجک
-
-
Royal Excelsior Virton
inprogress
۲۲:۰۰
Chile
دسته برتر
فلسطین
-
-
اسپانیول
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Guatemala
لیگ ملی، اپرتورا
سیکوینالا
۱
۲
دپورتیوو ساناراته
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B, Apertura
CA Argentino De Quilmes
-
-
تالرس د رمیدیوس د اسکالادا
inprogress
۲۲:۰۰
کلوب آتلتیکو کولگیالس
-
-
CA Defensores Unidos
inprogress
۲۲:۰۰
Venezuela
دسته دوم، حذفی / پروموشن پلی اف
یو سی وی
-
-
انگوستورا
inprogress
۲۲:۳۰
مادیرا
-
-
تیتانس
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
یاراکایانوس
-
-
پترولروس دی انزواتگوی
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
پالیستا،سگوندا دیویسائو
پاولیستا
-
-
فلامینگو
inprogress
۲۲:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Cavalry FC
-
-
FC Edmonton
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sweden
دامالسونسکان، زنان
Kungsbacka Dff
۱
۵
کیف اوربرو دفف
Finished
۱۶:۳۰
اسکیلستونا یونایتد
۵
۰
کیریستیانساند
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای جنوب شرق
اس سی فرایبورگ
۳
۱
FC Giessen
Finished
۱۵:۳۰
یو ال ام 1846
۳
۱
هافنهایم 2
Finished
۱۵:۳۰
استینباک
۱
۱
TUS Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۵:۳۰
FK 03 Pirmasens
۰
۰
فرانکفورت
Finished
۱۵:۳۰
FC 08 Homburg-Saar
۴
۲
TSG Balingen
Finished
۱۵:۳۰
الورسبرگ
۳
۱
آستوریا والدورف
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
اوفن باچر کیکر
۱
۳
ماینز 2
Finished
۱۵:۳۰
Bahlinger SC
۳
۴
ساربروکن
Finished
۱۵:۳۰
VfR 1921 Aalen
۱
۰
FC Bayern Alzenau 1920
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
مسابقات قهرمانی فصل اول
ارسنال
-
-
ریور پلیت
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Norway
دسته دوم، گروه 2
فزام لارویک
۱
۱
کجیلساس
Finished
۱۴:۳۰
اسکر
۲
۰
Floro
Finished
۱۴:۳۰
Asane Fotball
۳
۰
ام جولنر
Finished
۱۴:۳۰
Oppsal IF
۴
۱
الوروم
Finished
۱۴:۳۰
آلتا
۲
۳
گرورود
Finished
۱۴:۳۰
بائریوم
۱
۳
Senja
Finished
۱۴:۳۰
Sotra SK
۱
۲
اود
Finished
۱۴:۳۰
Colombia
Primera B, Clausura, Promotion, Group A
کورتولوا
۱
۰
دپورتس کویدیو
Finished
۰۴:۰۰
دپورتس پریرا
۱
۱
تایگرز
Finished
۰۴:۳۰
Ukraine
لیگ وایشا، زنان
یدنیست پلیسیک
-
-
ژیلستروی-۲ خارکیو
Finished
۱۱:۳۰
Voskhod Stara Mayachka
-
-
پانتری ومن
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Russia
لیگ جوانان
ارسنال تولا
۱
۱
PFC Sochi
Finished
۱۲:۰۰
FC Orenburg
۰
۱
Samara Kryliya Sovetov
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam
لیگ
سونگ لام نگ
۰
۰
ثان کوآنگ نین
Finished
۱۳:۳۰
دانح هوا
۱
۳
Viettel FC
Finished
۱۳:۳۰
هو چی مین
۱
۲
هوانگ انه گیا لای
Finished
۱۳:۳۰
نام دین
۲
۱
ویکم های فونگ
Finished
۱۳:۳۰
سانا خان هوآ بِوِن
۰
۰
سای گون
Finished
۱۳:۳۰
اس.اچ.بی دانانگ
۰
۲
بیکامیکس بین دونگ
Finished
۱۳:۳۰
ها نوی
۲
۲
کوانگ نام
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Hungary
لیگ زیر 19سال
Kubala Academy
۲
۲
ایلس آکادمیا هالاداس
Finished
۱۳:۳۰
Norway
دسته دوم، گروه 1
Levanger
۱
۱
براین
Finished
۱۴:۳۰
بیاسن
۱
۱
هودد ال
Finished
۱۴:۳۰
ارندال
۱
۰
ویدار
Finished
۱۴:۳۰
اگرسوند
۲
۳
ستجوردالس/بلینک
Finished
۱۴:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۰
Kvik Halden FK
Finished
۱۴:۳۰
ناردو
۰
۰
برتواگ
Finished
۱۴:۳۰
Sola FK
۳
۰
موس
Finished
۱۴:۳۰
Latvia
لیگ برتر لتونی
ونتسپیلس
۲
۱
ریگا
Finished
۱۴:۳۰
ریگاس فوتبولا اسکولا
۲
۰
BFC Daugavpils
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
لیگ ملی
تورپدو کوتایسی
۰
۲
سابورتالو تبیلیسی
Finished
۱۴:۳۰
دینامو تبیلیسی
۰
۱
لوکومتیو تبلیسی
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای شمال
هانوفر 96
۰
۱
اینتراخت نوردرستیدت
Finished
۱۴:۳۰
Heider SV
-
-
ویچه فلنسبرگ
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
جددلوح
۱
۳
هامبورگ
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
دسته دوم، گروه 1
Vanloese IF
۲
۱
Slagelse BI
Finished
۱۴:۳۰
FA 2000
۱
۰
آوارتا
Finished
۱۵:۱۵
هیلرود
۱
۱
برانشوج
Finished
۱۵:۳۰
اسکووشوود
-
-
هیک هلروپ
Cancelled
۱۶:۳۰
Ukraine
لیگ وایشا منطقه دنایپروپروفسک
FK Druzhba Kriviy Rih
-
-
اچ اف سی پنول کریویی ریه
inprogress
۱۴:۳۰
Moldova
بخش ملی
دینامو اتو
-
-
زیمبرو چیسیناو
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
میلسامی
-
-
شریف تیراسپول
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
US Pianese
۱
۱
مونزا
Finished
۱۶:۳۰
Aurora Pro Patria 1919
۱
۱
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۱۶:۳۰
آرزو
-
-
آلساندریا کالسیو
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Indonesia
لالیگا۱
تیرا
۰
۲
بایانگکارا سورابایا یونایتد
Finished
۱۵:۰۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای شمال شرق
آلتگلینیک
۴
۱
ژرمنیا هالبرستات
Finished
۱۵:۰۰
زفس موسلویتز
۱
۴
بیرلینر
Finished
۱۵:۰۰
FSV Optik Rathenow
۲
۱
دینامو
Finished
۱۵:۰۰
آورباک
۵
۲
واکر نوردهایسن
Finished
۱۵:۰۰
SV Lichtenberg 47
۱
۱
ویکتوریا برلین
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
آلسونسکان
Helsingborgs IF
۰
۲
هاکن
Finished
۱۵:۰۰
اوسترساند
۲
۰
سیریوس
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
دسته دوم، گروه 2
Brabrand IF
۲
۰
میدلفارت
Finished
۱۵:۳۰
آرهوس فریمد
۳
۰
Vejgaard BK
Finished
۱۵:۳۰
نائسبی
۱
۰
آرهوس
Finished
۱۵:۳۰
جامربوگت
۴
۰
سیدوست توندر
Finished
۱۵:۳۰
Germany
لیگ 3
Eintracht Braunschweig
۰
۰
اونترهاخینگ
Finished
۱۵:۳۰
پرسن مانسار
۱
۱
ساننهاف گروساسپچ
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04
۱
۱
کمنیتزر
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1860 Munich
۰
۱
Krefelder FC Uerdingen 05
Finished
۱۵:۳۰
ماگدبورگ
۰
۱
هانسا روستوک
Finished
۱۵:۳۰
SV Waldhof Mannheim 07
۰
۴
هالسچر
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Veikkausliiga, Championship Round
اینتر ترکو
۰
۲
کوپیو
Finished
۱۵:۳۰
ایلوس
۲
۱
اچ جی کی هلسینکی
Finished
۱۵:۳۰
هانکا
۳
۰
ماریهامن
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Veikkausliiga, Relegation Round
سیناجوئن
۰
۰
لاهتی
Finished
۱۵:۳۰
هیفک
۲
۰
رووانیمی
Finished
۱۵:۳۰
KPV Kokkola
۲
۳
واسا
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای غرب
روت ویسیس اوبرهاوسن
۱
۰
رودینگاسن
Finished
۱۵:۳۰
واتنشید 09
۳
۰
فورتونا دوسلدورف زیر 23 سال
Finished
۱۵:۳۰
SV Bergisch Gladbach 09
۱
۲
روت ویس ایسن
Finished
۱۵:۳۰
SC Fortuna Cologne
۲
۰
VfL Sportfreunde Lotte 1929
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04 II
۱
۲
TUS Haltern
Finished
۱۵:۳۰
SV Lippstadt 08
۲
۲
VfB Homberg
Finished
۱۵:۳۰
مونشن گلادباخ 2
۴
۱
ووپرتالر
Finished
۱۶:۰۰
بونر
۱
۱
دورتموند 2
Finished
۱۶:۰۰
Germany Amateur
لیگ منطقه ای باواریا
واکر بورگهاوسن
۰
۲
TSV Aubstadt
Finished
۱۵:۳۰
روسنهیم
۰
۲
گروتر فورث
Finished
۱۵:۳۰
گارچینگ
۰
۲
آگزبورگ 2
Finished
۱۵:۳۰
SV Viktoria Aschaffenburg
۳
۰
ایلرتیسن
Finished
۱۵:۳۰
شالدینگ - هینینگ
۰
۳
نورمبرگ 2
Finished
۱۵:۳۰
SV Heimstetten
۰
۳
بایرویت
Finished
۱۵:۳۰
TSV Rain AM Lech
۰
۳
ایچستات
Finished
۱۵:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
دورنبیرنیر
۰
۳
SC Rothis
Finished
۱۵:۳۰
لانگنگ
-
-
اتریش لوستنائو2
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
VfB Hohenems
-
-
برگنز
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
لاوتراچ
-
-
رانکویل
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Israel
لیگ شمالی A
آل ناهادا نازارت
-
-
اهوا کفار ماندا
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Netherlands
جام حذفی فوتبال هلند
FC S-Gravenzande
۱
۳
Stedoco
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Primera Nacional, Group B
سان مارتین دی توکومان
-
-
اتلتیکو ارفائلا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید